Na skok od zážitkov

   Od bezkonkurenčných výhľadov na krásy Tatranského národného parku, veľkolepé tatranské štíty aj najlepšie zjazdovky vás delí len pohľad z okna. Uchmatnite si svoj kúsok Tatier a investujte do relaxu v centre Tatranskej Lomnice, v bezprostrednej blízkosti komfortu Hotela Lomnica a všetkých tatranských zážitkov.

Hotel Lomnica

   V blízkosti Kuszmannovho bazára sa nachádza Prvá dáma Tatier, ktorej služby budete mať na dosah. Investujte do apartmánu a získajte spolu s ním aj zážitky, ktoré Hotel Lomnica ponúka. Užívajte si výnimočnú gastronómiu dvoch reštaurácií, príjemnú atmosféru kaviarne Mozart, umelecký svet Galérie Lomnica či absolútny relax a profesionálnu starostlivosť wellness centra Valéria.

Aktivity v okolí

Na bicykel priamo z apartmánu

Vo Vysokých Tatrách je k dispozícií 39 značených cyklotrás s dĺžkou viac ako 300 km. Práve sedlo bicykla je ideálne na detailné spoznávanie Tatier. Vydajte sa na jednu z najobľúbenejších trás smerujúcu do Starého Smokovca alebo Ždiaru priamo od apartmánu. Bicykle a elektrobicykle si môžete zapožičať priamo v Hoteli Lomnica.

Tenisová hala za rohom

Apartmány svojou lokalitou vyhovujú aj športovým nadšencom, keďže len necelých 200 metrov od nich sa nachádza tenisová hala. Nie je potrebná žiadna preprava ani náročné balenie, čaká vás len príjemná prechádzka tatranským parkom.

Golfový rezort na dosah

Vo Veľkej Lomnici, v tesnej blízkostí apartmánov, sa nachádza vyhľadávaný golfový areál Black Stork. Situovaný na slnečnej strane Vysokých Tatier je obľúbeným miestom nielen pre hráčov golfu. K dispozícii vám je 27-jamkové ihrisko, tréningové plochy, profesionálni tréneri golfu a požičovňa golfového výstroja.

Na lyže priamo z apartmánu

V Lomnickom sedle si užijete lyžovačku, ktorá splní predstavy aj naozaj náročných klientov. Najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka z Lomnického sedla (2 190 m n. m.) uspokojí aj najnáročnejších lyžiarov a tú pravú pre seba nájdu aj menej skúsení lyžiari.

Fresh track priamo pod oknami

Najaktuálnejšie počasie aj stav zjazdovky zhodnotíte priamo z apartmánu, a to bez sledovania počasia či aplikácií. Poveternostnú situáciu budete mať pod dohľadom priamo z postele.

Bežkárske trate

V rámci jazdeckého areálu v Tatranskej Lomnici sa len pár metrov od apartmánov nachádzajú upravené bežkárske trate Tatranská Lomnica  – Kolbisko a Tatranská Lomnica  – Starolesnianske lúky, na ktorých si vychutnáte aj naozaj rozprávkové výhľady.

Menu